Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní flexipůjčka, flexipůjčka bez poplatků, půjčka

Podnikáte a ke své činnosti potřebujete určité výrobky, ale nákup těchto výrobků je drahý, a tak pro tento měsíc si jej nemůžete dovolit, neboť Vám došly finanční prostředky? Přemýšlíte, jak tuto situaci budete řešit a dospíváte k možnosti si půjčit peníze u nějaké společnosti?

Flexi půjčka i pro podnikatele

Jako podnikatel máte alespoň malý přehled o tom, jaké společnosti se na současném trhu nacházejí a co nabízejí, ale jistě nevíte o všech, neboť některé společnosti se mohou vymykat svými podmínkami nutnými k poskytnutí půjčky.

Nebankovní flexi půjčka na cokoli

My jako společnost co se orientuje na služby spojené s půjčkami, poskytujeme svým klientům spotřebitelskou nebo podnikatelskou půjčku. Vzhledem k tomu, že si potřebujete půjčit na určité nespecifické výrobky, se kterými pracujete při podnikání, tak je pro Vás určena podnikatelská půjčka.

Tuto půjčku poskytujeme v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy je nutné splnit podmínky a to tyto následující. V prvé řadě nám musíte doložit Váš občanský průkaz, pomocí kterého si Vás ověříme, následně jako náš klient nesmíte být v exekuci a nesmíte mít trvalé bydliště na městském úřadu.

Nebankovní flexi půjčka i po insolvenci

Co to pro Vás znamená? To znamená, že nesmíte být součástí nějakého exekučního řízení, tudíž nesmíte být nijak zadluženi. Pokud ale jste opravdu zadluženi a rozhodnete se pro možnost řešit finanční problém pomocí insolvenčního řízení, tak po ukončení toho řízení nabízí naše společnost půjčku po insolvenci, která může dosáhnout výše až 50.000 Kč, kdy Váš příjem musí být minimálně 12.000 Kč.

To je vše, co pro podnikatele nabízíme, ale z hlediska spotřebitele nabízíme spotřebitelskou půjčku, která může dosáhnout až 300.000 Kč, kde nám musíte nutně doložit Váš příjem. Tento příjem se nejčastěji dokládá pomocí podnikání, zaměstnání nebo starobního důchod, samozřejmě, že existují i jiné možnosti. Kromě toho také nesmíte být v exekuci a s tím i nesmíte mít trvalé bydliště na městském úřadu.

To je vše co z hlediska služeb naše společnost nabízí, přestože toho není moc, tak při sjednávání každé ze služeb svým klientům poskytujeme důvěrné půjčky, které pochází z bankovního i nebankovního sektoru. Při každém sjednávání půjčky se snažíme najít svému klientu ideální řešení.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.